بازی باغ گربه‌ ها

بازی باغ گربه‌ ها Garden Paws برای کامپیوتر، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک شبیه سازی، ماجراجویی، فان، پلاتفرمر، چند نفره و آنلاین است که توسط شرکت Bitten Toast Games Inc. در دسامبر سال ۲۰۱۸ برای کامپیوتر به بازار عرضه شده است.

در داستان این بازی آمده است که: یک بازی جذاب و سرگرم کننده که در آن شما یک مزرعه بسیار بزرگ را از پدر و مادر بزرگتان در حالی که آن ها قصد سفر به دور دنیا را کرده اند را به ارث برده اید.

در ابتدای بازی شما باید به فرانک کمک کنید تا قسمت هایی از خانه جدیدتان را تعمیر کنید. همچنین در طول بازی می توانید به فرانک و شهردار تا قسمت هایی از شهر را تعمیر کنند و شهر را ب بهترین حالت ممکن تبدیل کنند. برای انجام تمامی این کار ها شما نیاز به سکه دارید و برای بدست آوردن آن ها شما باید یک فروشگاه را اداره کنید.در داخل این فروشگاه شما منابع طبیعی از غارها و دیگر مناطق را جمع آوری کرده و آن ها را به افراد داخل شهر بفروشید. با به دست آوردن پول بیشتر، شما می‌توانید ساختمان‌های جدید را در شهر بنا کرده و آن را به یکی از بهترین و بزرگ ترین شهر ها در داخل بازی تبدیل کنید.

ویژگی های کلیدی بازی باغ گربه‌ ها Garden Paws :

  • در طول انجام بازی می توانید در جنگ و غار در نزدیکی شهر به جست و جو پرداخته و پس از پیدا کردن آیتم های بی ارزش و فروش آن ها به افراد مختلف برای خود پول جمع آوری کنید.
  • در داخل فروشگاه شما یک دستیار وجود دارد که می تواند به شما در انجام کار ها یاری رسانده و بریخی کار ها را تا حدی برای شما ساده تر نماید.
  • در طول انجام بازی می توانید معادن واقعی را در مناطق مختلف احداث کرده و معدنچیان را در این مکان مشغول به کار کنید.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 218 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

مطالب پیشنهادی تبلیغاتی

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید