GOM Player

 

نرم افزار GOM Player با نسخه ۲٫۳٫۲۹ به روز رسانی شد

GOM Media Player توانایی پخش همه انواع فایل های رسانه ای بر روی کامپیوتر ویندوز بدون نیاز به هیچ تبدیلی را به شما می دهد. فهرست فرمت های پشتیبانی شده گسترده است، و بسیاری از گزینه های سفارشی سازی به شما اجازه می دهد ویدئوها را دقیقاً به همان روشی که می خواهید ببینید. شاید به توان این روز ها GOM Player را به عنوان یکی از ۱۰ پلیر ممتاز فایل های چند رسانه ای به شمار آورد. قابلیت پخش انواع فایل های تصویری و صوتی با فرمت های مختلف ، کاربر پسند بودن و سادگی در استفاده از نقاط قوت این پلیر است که روز به روز بیشتر مورد توجه قرار میگیرد.

نقاط قوت GOM Player :

گزینه های پیکربندی

هنگامی که شما برای اولین بار این نرم افزار را نصب می کنید، تنظیمات Wizard پا به پای شما فرآیند پیکربندی را طی می کند. به عنوان مثال، شما می توانید یک  پیکربندی نرمال، با کیفیت، و یا خروجی تلویزیون را انتخاب کنید. همچنین می توانید پیکربندی بلندگویی را که استفاده خواهید کرد و سیستم کدکی که برای بهره برداری می خواهید تعیین کنید.

پنل کنترل

پنل کنترل این برنامه شامل گزینه هایی برای تنظیم روشنایی ویدئو، کنتراست و اشباع، همچنین کیفیت های صوتی، و جزئیات زیرنویس است. و البته، شما گزینه هایی برای چیزهایی مانند زمان پرش و سرعت پخش پیدا خواهید کرد.

نقاط ضعف GOM Player :

فاقد کمک واقعی

یک گزینه راهنما همراه با این برنامه وجود دارد، اما این راهنما فقط شما را به یک مرکز پشتیبانی سؤالات متداول هدایت می کند. جایی که شما می توانید سؤلات شخصی خود را بپرسید. یا سعی کنید از طریق موضوعات بی شمار دیگر برای یافتن اطلاعاتی که به دنبال آن ها هستید جستجو کنید.

مراحل اضافی

تنظیمات Wizard ابزاری مفید است، اما به نظر می رسد برخی مراحل سؤال برانگیز را طی می کند. برای مثال، می توانید تعیین کنید که کدام انواع فایل را بیشتر بکار می برید.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 559 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center