طراحی بنر های متحرکنرم افزار طراحی بنر های متحرک تبلیغاتی با تکنولوژی Google Web Designer یک نرم افزار کاربردی در زمینه طراحی بنر های متحرک تبلیغاتی است که امروزه مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. اشکال مختلف تبلیغات به شکل‌ های گوناگونی که تبلیغ‌ دهندگان برای نشان دادن تبلیغ خود در اینترنت از آن ها استفاده می‌ نمایند، اشاره دارد مانند بنر ها، بنر های دارای غنای رسانه‌ای، نامه‌ های تجاری و تبلیغات مبتنی بر بازی در واقع پر استفاده‌ ترین شكل تبلیغات اینترنتی بنر ها به شمار می‌ آیند.

استفاده از ابزار و روش‌ های نوین افزون بر افزایش تأثیر این شكل از تبلیغات انقلابی در این نوع تبلیغ ایجاد كرده است. تبلیغات بنری نقش به سزایی در افزایش قابلیت‌ های تصویری نام‌ ها و علائم تجاری دارند. گوگل به تازگی یک برنامه طراحی تبلیغاتی وب با نام گوگل Web Designer را عرضه کرده است. این شرکت می‌ گوید این ابزار برای ساخت طراحی با کیفیت حرفه‌ ای تبلیغات و کمپین‌ ها با HTML5 بوده و برای همه از طراحان حرفه‌ ای گرفته تا افراد غیر‌حرفه‌ ای در دسترس خواهد بود.

HTML که مخفف Hyper Text Markup Language به معنای زبان نشانه‌ گذاری فرا متن است البته باید توجه داشت که HTML یک زبان برنامه نویسی نیست و در واقع زبانی است برای نشانه گذاری که برای تدوین قالب و طراحی صفحه‌ های وب به کار می‌ رود. این زبان به شما امکان می دهد متن را قالب دهی کنید، تصاویر گرافیکی، صوت و ویدیو را اضافه کنید و همه این ها را در یک فایل متنی که هر کامپیوتری می تواند آن را بخواند ذخیره کنید و سپس در صورت تمایل آن را از طریق شبکه جهانی اینترنت با همه دنیا به اشتراک بگذارید.

ویژگی های کلیدی :

  • نمایش و ویرایش کد طراحی‌ های شما
  • مشاهده بازخورد ویرایش روی کار اصلی به صورت خوکار
  • دریافت به‌ روز‌رسانی‌ های سرویس به صورت خودکار بدون نیاز به دانلود مجدد برنامه
  • ایجاد HTML5 متحرک، با مجموعه‌ ای قوی و تصویری از ابزار های طراحی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 614 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید