Driver Booster

نرم افزار Driver Booster با نسخه ۵٫۳٫۰٫۷۵۲ به روز رسانی شد

نرم افزار Driver Booster به عنوان یک به روز رسان درایور قدرتمند و آسان برای استفاده، راه حل یک کلیکی را برای به روز رسانی ایمن و سریع درایور های قدیمی و معیوب و نصب بهترین درایورهای از دست رفته تطبیق یافته نه تنها برای درایورهای دستگاهتان بلکه برای اجزای بازی شما ارائه می دهد. با درایورهای آنلاین به تازگی گسترش یافته و پایگاه داده اجزاء بازی، Driver Booster هم اکنون می تواند از بیش از ۴۰۰٫۰۰۰ درایور پشتیبانی کند. حتی درایورهای نادر می توانند با دقت کشف شوند. علاوه بر این، این برنامه ابزارهای مفید و قدرتمندی را در جعبه ابزار فراهم می آورد که برای تعمیر کامپیوتر به کاربران کمک می کنند.

مشکلاتی مانند سقوط سیستم، BSOD، خطای اتصال دستگاه، انفجار صوتی، مشکلات صدا، مسائل مربوط به شبکه، و غیره. با تکنولوژی های فشرده سازی پیشرفته جدید، تکنولوژی از سرگیری نقطه شکست و مکانیسم تلاش مجدد خودکار، Driver Booster می تواند درایورها را به روشی سریعتر و روانتر دانلود کند. به طور خلاصه، این نرم افزار یک به روز رسان درایور برای حداکثر بهینه سازی عملکرد سیستم با افزایش ثبات و سازگاری سیستم است.

نقاط قوت :

  • امن : نرم افزار Driver Booster می تواند از درایوها بکاپ بگیرد، قبل از نصب به روز رسانی ها نقاط بازیابی ایجاد کند، و فقط درایورهایی که تست WHQL شده اند را نشان دهد. فهرست رد شده هنگامی که رایانه های شخصی قدیمی و قطعات نمی توانند آخرین درایور را استفاده کنند، مفید است.
  • سریع و آسان: در آزمایش های ما، Driver Booster سریعتر از آنچه که ما می توانستیم درایورها را دانلود و نصب کرد – با فرض اینکه ما حتی از همه به روز رسانی های موردنیاز سیستم خود آگاه بوده ایم.
  • راه اندازی مجدد : هنوز درباره راه اندازی مجدد به روز رسانی درایو مطمئن نیستید؟ اگر شما این را به تنظیمات برنامه بگویید، Driver Booster کار را به صورت خودکار برای شما انجام می دهد.
  • بازی محور : Driver Booster می تواند اجزای بازی را شناسایی و درایورها را برای عملکرد بازی بهبود یافته به خوبی تنظیم کند.

نقاط ضعف :

  • هشدار : هشدار در مورد خطرات ناشی از برخی درایورهای خارج از تاریخ کمی چشمگیر بنظر می رسید.
  • دابل کلیک : برخی درایورها که منحصراً به عنوان یک بسته به روز رسانی ضروری دانلود و نصب شده بودند، حتی پس از راه اندازی مجدد سیستم. خوشبختانه، اسکن مجدد سریع و آسان است.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 557 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center