Kaspersky

آنتی ویروس موبایل Kaspersky با نسخه ۱۱٫۱۸٫۴٫۵۳۶ به روز رسانی شد

آنتی ویروس و امنیت Kaspersky حفاظت اولیه را به صورت رایگان ارائه می دهد. یک اشتراک پرداخت اقدامات نظارت را با اسکن زمان واقعی برای برنامه های مخرب تشدید می کند. شاید برای از آن دسته افرادی هستید که امنیت و حفظ سلامت گوشی تلفن همراهتان برای شما اهمیت ویژه ای دارد. آنتی ویروس ها و اینترنت سکیوریتی ها این امنیت را فرآهم می کنند.

نقاط قوت :

انتخاب دامنه اسکن

Kaspersky به شما اجازه می دهد تا محدوده اسکن اولیه را انتخاب کنید. شما می توانید برنامه های نصب شده، پوشه های انتخاب شده، یا کل دستگاه را برای قسمت های مشکل دار بررسی کنید. شما می توانید دیده بان کسپراسکای را برای ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، تلاش های خودکار برای پاک فایل های آلوده، و حذف و یا قرنطینه یک فایل آلوده داشته باشید. نسخه پولی برنامه هم به شما اجازه می دهد تا اسکن ها را زمانبندی کرده و اینکه آیا Kaspersky پس از بروز رسانی پایگاه داده ویروس بصورت خودکار برای بدافزارها اسکن کند یا نه را نیز تنظیم نمایید.

نمرات بالا برای تشخیص نرم افزارهای مخرب

Kaspersky توسط AV-TEST، یک شرکت پژوهشی امنیتی و آنتی ویروس، بالاترین نمرات را در مجموعه ای از آزمایش های اجرا شده در تشخیص نرم افزارهای مخرب و قابلیت استفاده به دست آورد.

ابزارهای همراه قابل اطمینان

نسخه رایگان آنتی ویروس Kaspersky شامل اسکن برای ویروس های مورد تقاضا، ویژگی های ضد سرقت، و پاسخ دادن و مسدود کردن پیام است. با یک اشتراک سالیانه، نظارت فعالی را در جهت اسکن ویروس خودکار و برنامه های به روز رسانی شده و ابزارهای آنتی فیشینگ بدست می آورید.

نقاط ضعف :

نسخه رایگان فاقد اسکن اتوماتیک است.

در حالی که آنتی ویروس Kaspersky شناسایی بدافزارهای مخرب را به شکل عالی انجام می دهد، نسخه رایگان تنها زمانی که شما یک اسکن را شروع می کنید، مشکلات را جستجو می کند. این بطور فعال بر مسائل امنیتی نظارت نمی کند.

دانـــــلود عمومی

    در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

    دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

    مشخصات

    دانـــــلود

    • 581 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center