گمویوریس از دست رفتهبازی گمویوریس از دست رفته : کاملا فراموش شده Lost Grimoires 3 : The Forgotten Well یک بازی هیجان انگیز و اکشن است که برای سیستم عامل رایانه شخصی توسط شرکت های سhزننده آن طراحی شده است. اگر از علاقه مندان این سری از بازی های تخیلی و در عین حال اکشن با داستان های جذاب گیرا می باشید وب سایت نامیا دانلود این بازی را به شما پیشنهاد می کند. داستان بازی از آن جایی آغاز می شود که پادشاه رافائل از پیروزی در برابر ارتش اسرار الف سیلوان هیر باز می گردد.

در حالی که افراد پادشاه برای رسیدن پیروزی خود آماده می شوند خواهرش که از نوشته های عجیب و غریب او در طی جنگ استفاده می کند متقاعد شده است که رافائل لعنت شده است و یک جنگ واقعی دوباره آغاز می شود. این بار جنگ بین پادشاهی فینیکس و ارتش دارای الف ها و سیلوان هیر رهبر آن ها است. زمانی که افراد در انتظار ورود پادشاه خود هستند خواهر او دچار دلشوره بدی می شود و تمامی احساسات منفی بر او غلبه می کنند.

نامه های عجیب و غریب که توسط برادرش در هفته های گذشته عملیات جنگی و کابوس های وحشتناک هرشب اش او را به این باور می رساند که چیزی اشتباه است. او مظنون به این است که به نوعی مردمی از ساکنان جنگل پادشاهی الف ها را احاطه کرده اند مرتبط می باشد. این بازی سرشار از راز های مخوف و اسرار آمیزی است در آن پنهان شده است و شما باید تلاش کنید و بتوانید این راز ها را در بازی کشف کنید تا متوجه شوید که آیا کیمیاگر این مشکلات را برطرف می کند و برادرش را نجات  می دهد.

ویژگی های کلیدی :

  • بازی گمویوریس از دست رفته دارای گرافیک فوق العاده و منحصر به فردی است
  • استفاده از کیمیاگر در طول بازی
  • صدا گذاری عالی
  • وجود ۲۶ مرحله مختلف

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 341 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center