Emotional Intelligence

 

آموزش رهبری به وسیله هوش هیجانی Lynda Leading With Emotional Intelligence یک آموزش کامل و کاربردی در زمینه ی اداری و سازمان ها است. امروزه بسیاری از سازمان ها و ادارات با توجه به تغییرات، نیازمند کارکنان و مدیرانی هستند که انطباق پذیر بوده و با تغییر ها سازگار شوند. در این میان تعامل اجتماعی به شیوه ای شایسته و ثمر بخش برای بیشتر مدیران و رهبران به عنوان عنصر کلیدی در مدیریت تغییر های سازمانی اهمیت بسیاری دارد. بررسی ها نشان داده است که گوی رقابت آینده را مدیرانی خواهند برد که بتوانند به طور اثر بخشی با منابع انسانی خود ارتباط  درستی برقرار کنند. در این زمینه هوش هیجانی Emotional Intelligence یکی از عنصر هایی است که می تواند به میزان زیادی در روابط مدیران با اعضای سازمان ها نقش مهمی ایفا کند.

امروزه هوش هیجانی Emotional Intelligence به عنوان نوعی هوش تعیین شده است که هم شامل درک دقیق هیجان های خود شخص و هم تعبیر دقیق حالات هیجانی دیگران است. هوش هیجانی فرد را از نظر هیجانی ارزیابی می کند به این معنی که فرد به چه میزانی از هیجان ها و احساسات خود آگاهی دارد و چگونه آن ها را کنترل و اداره می کند و نکته قابل توجه در راستای هوش هیجانی این است که توانایی های هوش هیجانی ذاتی نیستند و آن ها می توانند آموخته شوند.

هوش عاطفی، هوش احساسی یا هوش هیجانی که ضریب آن با EQ نشان داده می شود شامل شناخت و کنترل عواطف و هیجان‌ های خود است به بیان دیگر شخصی که EQ بالایی دارد سه مولفه ی هیجان‌ را به طور کامل شامل می شود. حال برای رهبران و مدیران مهم است که بدانند چطور آن ها را در جهت بهره وری و روابط مثبت پرورش دهیم در این دوره مدیر آموزش و توسعه Britt Andreatta نشان می دهد که چگونه برای ایجاد هوش هیجانی و داشتن روابط دقیق و تر و موثر تر کار کنیم.

سر فصل های آموزشی :

  • هوش هیجانی چیست؟
  • پرورش هوش هیجانی
  • تمرین کنترل عواطف
  • کار ​​با عوامل محرک
  • شناخت دیگران
  •  به حداکثر رساندن عملکرد تیم
  • ایجاد نفوذ و تاثیر گذاشتن بر دیگران

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 764 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید