الگوریتم سی شارپ

 

آموزش الگوریتم سی شارپ Lynda Learning C# Algorithms یک فیلم آموزشی بسیار کاربردی و قابل استفاده می باشد و در این دوره آموزشی کاربران می توانند الگوریتم های کلیدی سی شارپ را فرا گرفته و در برنامه نویسی استفاده نمایند. درک الگوریتم ها یکی از کلید های ضروری مورد نیاز برای تمام برنامه نویسان می باشد چون الگوریتم به برنامه نویسان اصول شکل گیری عملکرد ها را نمایش می دهد. شما می توانید با استفاده از فیلم آموزش الگوریتم سی شارپ Lynda Learning C# Algorithms دانش خود را در زمینه الگوریتم های زبان برنامه نویسی #C افزایش دهید تا مرتب سازی، جستجو و ترتیب عملکرد ها را به راحتی درک کنید.

الگوریتم را بیاموزید تا مهارت و کد های برنامه نویسی خود را بهینه سازی کنید و در مصاحبه های کاری برنامه نویسی مشکلی نداشته باشید. مدرس دوره ی آموزشی الگوریتم سی شارپ یعنی Reynald Adolphe به مرور کردن لیست های مرتبط، دستورات،استک ها (stack)، باینری و جستجوی خطی می پردازد.

سی‌شارپ C# زبانی شیءگرا و دارای سطحی بالا high level از خانواده ی زبان‌ های چارچوب دات‌نت شرکت مایکروسافت است و بر اساس سادگی، مدرن بودن و شی گرا بودن ساخته شده است. زبان #C یک زبان برنامه نویسی چند الگویی است و منظم شده مدل‌ های تابعی، امری، عمومی، شی گرا و جز گرا می‌باشد. #C یکی از ۴۴ زبان برنامه نویسی ای است که توسط شرکت Common Language Runtime از .NET Framework پشتیبانی می‌شوند و در همه جا به وسیله مایکروسافت ویژوال استودیو شناخته می‌شود. در این دوره آموزشی یک ساعت و نیمی شما بسیاری از موضاعات را به راحتی فرا می گیرید بدون آن مشکل یا محدودیتی در آن وجود داشته باشد.

سرفصل های دوره آموزشی:

  • کار با لیست های پیوندی
  • ایجاد پشته
  • تعریف یک صف
  • انجام جستجو باینری
  • پیدا کردن مقادیر هدف با یک جستجوی خطی.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 423 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center