My Life as a Zucchini

 

انیمیشن زندگی من به عنوان یک کدو My Life as a Zucchini 2016 یک انیمیشن کمدی درام بزرگسال فرانسوی سوئیسی محصول سال ۲۰۱۶ به کارگردانی کلود باراس است. این انیمیشندر جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ نمایش داده شد. این فیلم دومین اقتباس از رمان ۲۰۰۲ گیلز پاریس با نام  Autobiographie d’une Courgette است. این فیلم همچنین به عنوان ورودی سوئیس برای بهترین فیلم زبان خارجی در در ۸۹ امین جایزه اسکار برگزیده شد.

در انیمیشن زندگی من به عنوان یک کدو My Life as a Zucchini 2016 ایکر با مادرش زندگی می کند، که به یک الکی تبدیل شده چون پدرش آن ها را رها کرده است. یک روز هنگامی که مادرش بعد از جر و بحث با او مست می شود، ایکر به طور تصادفی وی را به پایین پله ها هل می دهد و باعث مرگ او می شود. بعدها، ایکر خودش را به افسر پلیس ریموند معرفی می کند. او به پلیس اطلاع می دهد که ترجیح می دهد Courgette نامیده شود، نام مستعاری که مادرش برای او گذاشت. به عنوان یادگاری، یکی از قوطی های آبجو مادرش و یک بادبادک را نگه می دارد، که او با طراحی تصویر پدرش به عنوان یک ابرقهرمان ساخت. پلیس او را به یک یتیم خانه می برد. سیمون، یکی از بچه های آنجا، در ابتدا تلاش می کند او را مجبور کند بگوید چه اتفاقی برای والدینش افتاده است …

اگر از علاقه مندان این سبک انیمیشن های خانوادگی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این انیمیشن ماجرایی و زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: ۱۹ اکتبر ۲۰۱۶ (سوئیس)
کارگردان: کلود باراس
نامزدی: جایزه اسکار برای بهترین فیلم انیمیشن
جوایز: جایزه سزار برای بهترین نوشتن – اقتباس

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 446 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center