راز پرونده هادسون

 

بازی موبایل مسابقه ای راز پرونده هادسون Mystery of the Hudson Case یک بازی فوق العاده زیبا و اکشن است که به نوعی می توان از آن در سبک بازی های معمایی یاد کرد و برای علاقه مندان به بازی های معمایی و راز آلود پیشنهاد می شود. ماجرای بازی موبایل مسابقه ای راز پرونده هادسون Mystery of the Hudson Case  مربوط به سال ۱۹۷۹ می شود. که یک روزنامه نگار به نام جیمز اوکانل مقاله ای  درباره خانواده هادسون نوشته است که باید به سردبیرش توضیحاتی را بدهد و پس از مداخله های مداوم با سر دبیر مجبور به ترک محل می شود.

هادسون از یک خانواده بسیار سرشناس بوده است که در مجاورت نیواورلئان نیویورک در نزدیکی دهک رود می سی سی پی زندگی می کند. آن ها در زمان ایالات متحده بریتانیا در حدود سال ۱۸۳۰ زندگی می کردند. آن ها دارای املاک چهار هکتار بودند. مالک زمین غنی آقای بنجامین هادسون  است که تعداد زیادی از برده های قاره آفریقا را داشتند و تعدادی از آنها را در موارد متعدد مورد شکنجه و تجاوز قرار داده بودند و باعث مرگ آن ها شدند.

این پرونده هرگز به دادگاه نرسید، زیرا هادسون از طریق ارتباطات که قبلاً در دفتر سیاسی به دست آورده بود از آزادی عالی برخوردار بود. از این رو جیمز اوکانل باید به ایالت لوئیزیانا سفر کند در صورتی که قصد دارد تا تمام اسرار هایی را که ممکن است بیش از صد سال در عمارت املاک هادسون پنهان شده است را کشف کند و شما نیز وظیفه دارید در این امر به او کمک کنید.

ویژگی های کلیدی :

  • دارای‌ گرافیک فوق العاده و خیره کننده
  • بازی دارای موسیقی متن می باشد
  • تمامی آیتم های بازی برچسب‌ گذاری شده است
  • هیچ اشیا پنهانی در بازی وجود ندارد
  • به زبان های  : اسپانیایی، انگلیسی، ایتالیایی، فرانسوی، ژاپنی ترجمه شده است.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 413 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید