OmniFocus

با OmniFocus نرم افزار هشدار دهنده وظایف برای مک، یک زندگی موقعیتی و سازنده را تجربه کنید. با نرم افزار هشدار دهنده وظایف OmniFocus برای مک،‌ کارها و وظایف خود را پیگیری نوده و آن ها را با مفاد، دیدگاه ها و تمرکز بصورت جدا از هم انجام دهید. از مسائل بی ربط چشم پوشی کنید، روی کاری که حالا می خواهید انجام دهید تمرکز کنید،‌ و بیشتر به انجام برسانید. کارها را سریعتر از قبل انجام دهید. رابط نرم افزار OmniFocus پیرامون اطلاعات و وسایل شما طراحی و سازمان دهی شد تا  آسان تر و طبیعی تر بتوانید ایده های خود را به برنامه وارد یا از آن خارج کنید. خواه از سیستم GTD استفاده کنید یا از هر سیستم بهره وری دیگر.

این نرم افزار به اندازه کافی قدرتمند است و از طریق ابر با دیگر دستگاه هایی که نرم افزار OmniFocus را اجرا می کنند همگام می شود (همچنین برای iOS و ساعت اپل).

ویژگی های کلیدی :

  • همگام سازی قابل اطمینان با راه اندازی جدید با استفاده از سرویس رایگان ما و یا سرور شخصی شما. با همگام سازی با این نرم افزار برای iOS و ساعت اپل،‌ تمام پایگاه داده خود را در نوک انگشت خود نگه دارید (قابل دسترس از فروشگاه App به عنوان یک خرید جداگانه).
  • سلسله مراتب انعطاف پذیر : همه وظایف خود را در یک لیست گروه بندی کنید یا اگر نیاز دارید سازمان یافته بمانید، از بسیاری سطوح پوشه ها، پروژه ها، گروه ها و عملیات استفاده کنید.
  • طرح ریزی قابل سفارشی سازی : یک نمای روان را انتخاب کنید که بصورت خودکار پوشه های موردنیاز شما را نشان می دهد و پنهان می کند، یا از ستون های مرسوم برای فهرست های قابل اسکن با ساختار جدولی استفاده کنید.
  • مفاد را بر اساس مکان، افراد، و سطح انرژی تعین کنید.
  • ظاهر جدید و سفارشی نرم افزار با رنگ ها و فونت هایی که شما انتخاب می کنید.
  • از هر چیزی که می تواند ایمیل ارسال کند جمع آوری کنید – میل سرور همگام این نرم افزار، آیتم ها را مستقیماً به صندوق ورودی OmniFocus شما اضافه می کند.
  • ضمیمه (و یا لینک به) مواد مرجع مهم.

 

راهنمای نصب

پس از دانلود نرم افزار، ابتدا ارتباط اینترنت خود را قطع کنید. سپس فایل CORE Keygen همراه نرم افزار را احرا کنید و روی کلید Generate کلیک کنید. بعد از آن وارد قسمت Register نرم افزار شوید و کد تولید شده را در نرم افزار وارد کنید.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 249 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center