پایتون

 

آموزش پایتون همراه با مثال Packt Learn by Example : Python یک آموزش کاربردی و قدرتمند در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. در واقع Python یک زبان برنامه‌ نویسی همه منظوره، سطح بالا، شی‌ گرا، اسکریپتی و متن باز است. این دوره پایه و اساس است که شما می توانید با استفاده از پایتون برای حل هر گونه مشکلات چه در زمینه تجزیه و تحلیل داده ها، یادگیری ماشین و یا توسعه وب مورد استفاده قرار می گیرد. این دوره به شما یک درک پایه از حلقه های پایتون، ساختار های داده ها، توابع، کلاس ها و موارد دیگر را می دهد تا به شما در حل وظایف برنامه نویسی کمک کند تا بتوانید با استفاده از این مهارت ها به حل مشکلات واقعی دست یابید.

دانش برنامه نویسی پایتون به اندازه کافی برای اعمال مشکلات مربوط به دنیای واقعی از جمله تجزیه و تحلیل داده ها و یادگیری ماشین کافی است. در زبان پایتون از نویسه فاصله و جلو بردن متن برنامه برای مشخص کردن بلاک‌ های کد استفاده می‌ شود. به این معنی که تعدادی یکسان از نویسه فاصله در ابتدای سطر های هر بلاک قرار می‌ گیرند و این تعداد در بلاک‌ های کد درونی‌ تر افزایش می‌ یابد. بدین ترتیب بلاک‌ های کد به صورت خودکار ظاهری مرتب دارند.

امروزه اطلاعات علمی و یادگیری دستگاه ها از جمله واژه های کلیدی در دنیای فنی است. یادگیری پایتون دارای طبیعت پویا و متنوع است. آن را به راحتی می خوانید و همچنین پایه خوبی برای کسانی است که علاقمند به حفاری عمیق تر هستند. این یک رویکرد عملی و نمونه گرا است که از طریق آن مفاهیم مقدماتی و پیشرفته توضیح داده می شود. ما نیز تمام تلاشمان را کرده ایم تا در دوره آموزشی Packt Learn by Example: Python با اصول و نحوه استفاده از پایتون و امکانات جدید آن همراه با مثال آشنا می شویم.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 385 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center