تبدیل PSD به HTML

 

دوره آموزشی تبدیل PSD به HTML تحت عنوان Packt PSD to HTML: Learn To Build Responsive Websites یک دوره یادگیری تبدیل پی اس دی به اچ تی ام ال است که به شما کمک می کند که راحت تر وب سایت های واکنش گرا بسازید. دنیای تکنولوژی نابحال پیشرفت بسیار زیادی داشته و شروع کردن آن از ابتدا کار بسیار طاقت فرسایی خواهد بود. مشکل بزرگی که توسعه دهندگان وب تازه کار با آن سر و کار دارند این است که نمی دانند باید کار را از کجا آغاز کنند. زیرا در این فناوری منابع بسیار زیاد و رشته های مختلفی برای کار در دسترس هستند که این موضوع باعث بیشتر سردرگم شدن افراد می شود. به همین خاطر است که ما یک دوره کامل و ساده از طراحی سایت های واکنش گرا ساخته ایم تا هر کس که می خواهد در صنعت توسعه وب به کار بپردازد بدون هیچگونه نیازی به اطلاع و دانشی قبلی در این زمینه از آن استفاده کند.

برای هر توسعه دهنده وب تازه کاری، یادگیری تبدیل PSD به HTML یک تمر ضروری است. این موضوع دقیقا همان چیزی است که ما در طی این دوره به شما آموزش داده خواهد شد. آموزش این موارد هم از همان ابتدایی ترین موضوعات مانند اینکه چگونه یک Wireframe ر فوتوشاپ بسازید شروع خواهد شد و تا پیچیده ترین موضوعات مربوط به ساخت یک وب سایت جلو خواهد رفت.

سرفصل های موجود در دوره آموزشی بئیل PSD به HTML :

  • معرفی دوره
  • طراحی ساختار فایل
  • فوتوشاپ CC
  • پایه و اساس Bootstrap 4
  • طراحی ساختار یک صفحه در HTML
  • طراحی صفحه های ساخته شده با استفاده از CSS

در طول این دوره آموزش دهدنگان سعی کرده اند تا با انجام پروژه های مختلف فهم شما را تا حد ممکن از این دوره بالاتر ببرند. و شما را به صورت عملی با انجام پروژه های مختلف آشنا کنند.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 361 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید