بازگردانی ایمیج ویندوز

نرم افزار بازگردانی ایمیج ویندوز قبلی بدون از دست رفتن ویندوز جدید PCmover Image & Drive Assistant یک نرم افزار قدرتمند و کاربردی است که مورد استفاده علاقه مندان قرار گرفته است. در این نرم افزار شما می توانید تصویر یک ویندوز قدیمی (یا هارد دیسک قدیمی) را به یک رایانه جدید که سیستم عامل ویندوز آن متفاوت است بازگردانید. تمام برنامه ها، فایل ها و تنظیمات به رایانه جدید بازگردانده می شود بدون این که چیزی را در رایانه جدید از جمله سیستم عامل مجدداً نوشت.

محصولات تصویر برداری در بازار امروز تنها قادر به بازگرداندن یک تصویر کامل از سیستم عامل هستند. این بدان معنی است که با استفاده از نرم افزار تصویر برداری فعلی برای بازگرداندن تصویری از ویندوز XP، ویستا یا ۷ به رایانه ای که ویندوز ۸ اجرا می شود همه چیز را از جمله ویندوز ۸ بازنویسی می کند. PCmover برنامه ها، فایل ها و تنظیمات انتخاب شده را از یک تصویر یا یک هارد دیسک به یک کامپیوتر جدید انتقال می دهد بدون هیچ گونه تغییری در سیستم عامل تنظیمات جدید شما.

نرم افزار PCmover Image & Drive Assistant این مشکل را حل می کند و به گونه ای طراحی شده است که با تمام نرم افزار تصویر برداری کار می کند تا بتواند هر عکس را به یک کامپیوتر با یک سیستم عامل متفاوت بازگرداند بدون هیچ گونه تغییری از جمله سیستم عامل جدید نصب شده در واقع این فرآیند به نام سیستم عامل مستقل بازیابی نامیده می شود که بسیار کاربردی است.

ویژگی های کلیدی :

  • نصب خودکار برنامه بازگردانی ایمیج ویندوز
  • برنامه های انتخاب شده برای بازیابی به طور خودکار نصب می شوند
  • راه اندازی سریع
  • مناسب برای تمام سنین و مهارت ها
  • مهاجرت داده ها و تنظیمات خود از رایانه یا سیستم عامل قدیمی به یک نسخه جدید
  • مستقل از بازیابی
  • این نرم افزار غیر قابل بازگشت و غیر قابل استرداد است.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 324 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center