بازی هلیکوپتر پلیس

بازی هلیکوپتر پلیس Police Helicopter Simulator برای کامپیوتر، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک شبیه سازی، ماجراجویی، نقش آفرینی، استراتژیک و تک نفره است که توسط شرکت Aerosoft GmbH در نوامبر سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شده است.

در داستان این بازی آمده است که: در طول این بازی جذاب شما وظیفه دارید تا در نقش یک مامور پلیس و ماموریت های مختلف او قرار می گیرید. در طول بازی به شما ماموریت های مختلف داده می شود و شما باید با استفاده از یک هلیکوپتر به محل مورد نظر رفته و سعی کنید تا این ماموریت را به پایان برسانید و به سراغ ماموریت بعد بروید.

این مأموریت ها می توانند انواع مختلفی باشند. به عنوان مثال شما می توانید مسئول نظارت بر ترافیک یک مکان باشید و یا به تعقیب یک ماشین در حال فرار بپردازید. همچنین در برخی از مراحل به شما محموله ای مهم داده می شود تا به مقصد موردنظر بپردازید. و یا فردی بسیار مهم را به مقصد برسانید. همچنین هرچه در بازی جلوتر بروید مهارت های شما افزایش پیدا کرده و راحت تر به پرواز خواهید پرداخت.

ویژگی های کلیدی بازی هلیکوپتر پلیس :

  •  در طول این بازی بیش از ۱۳۵ نوع مختلف از هواپیما های پلیس از کشور های مختلف در قاره اروپا قرار داده شده است و شما از گزینه های بسیار متنوعی برای انجام بازی برخوردارید.
  •  تمامی قوانین دینامیک و سینماتیک در رابطه با پرواز در داخل بازی قرار داده شده است. به این معنا که برای پرواز با هواپیما های داخل بازی باید به طور کامل تمام جنبه های مختلف، از نظر آب و هوایی، فیزیکی و… را مد نظر قرار دهید.
  • در طول بازی بیش از ۱۵۰ مرحله مختلف قرار داده شده است و هریک از این مراحل سناریو مختلفی را مدنظر قرار داده است.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 220 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center