اسکات و سید

 

فیلم اسکات و سید Scott and Sid 2018 یک فیلم درام خانوادگی انگلیسی جدید، نوشته و کارگردانی شده توسط اسکات الیوت و سید سادووسکی است. ستارگانی چون تام بلیت، ریچارد میسون، دیوید سامر، لیلا ویس، مگنی دانیلز، شارلوت میلچارد و ژولیت هاولند در این فیلم ایفای نقش می کنند.

در فیلم اسکات و سید Scott and Sid 2018 از اولین برخورد آنها به عنوان نوجوانان در دبیرستان، اسکات و سید دوستان جذابی به نظر نمی رسند. اسکات خیال باف است که قصد دارد مسیر زندگی خود را تغییر دهد و به هر کسی که تلاش می کند او را متوقف کند بی اعتنا باشد. او یک نوجوان نگران کننده است : در پنجم دبیرستان تا سن پانزده سالگی، بیگانه از همسالان خود، کابوس های تکراری فلج کننده و بی علاقه نسبت به والدینش. سید، از سوی دیگر، چیزی بیش از اینکه دوست داشته شود، نمی خواهد. بدون اعتماد بنفس و در شرایط محیطی بی دست و پا و منزوی است. سابقه نامناسب و ضعیف سید باعث می شود نه دوستی داشته باشد و نه پولی برای تفریح و سرگرمی. سپس اسکات وارد شهر می شود، و کل جهان سید زیر و رو می شود، به طوری که این دو سفری را در تعقیب آرزوهایشان آغاز می کنند، برنامه ای شخصی که آنها مایلند با آن زندگی کنند. از طریق پشتکار و اعتماد، به اشتراک گذاری اسرار و آزمودن اعتقاد قلبی یکدیگر، اسکات و سید در یک ماجراجویی درگیر می شوند که آنها را از میان شک و تردید، محرومیت و روزهای سیاه در کوچه های متروک زادگاهشان به بیلبوردهای هالیوود هدایت می کند …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های درام هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

تاریخ انتشار: ۹ مارس ۲۰۱۸ (انگلستان)
کارگردانان: اسکات الیوت، سید سادووسکی
نویسندگان: اسکات الیوت، سید سادووسکی
موسیقی ساخته شده توسط: ایان آربر
فیلمبرداری: ویل هومفریس

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 918 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center