طراحی اپ های تک صفحه

آموزش طراحی اپ های تک صفحه ای با ای اس پی دات نت و جی کوئری Single-Page Application with ASP.NET & jQuery Hands-On یک برنامه کاربردی و مفید در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. برنامه تک‌ صفحه‌ ای Single-page application به برنامه‌ های تحت وب و یا وبگاه‌ هایی گفته می‌شود که تنها دارای یک صفحه هستند. به واقع در این روش تمامی کد های مورد نیاز سمت کاربر در یک صفحه نوشته می‌ شود. در این برنامه‌ ها دیگر نیازی به بار گذاری مجدد برای انجام برخی امور نیست و کد های مورد نیاز یا در بار گذاری اولیه و یا در زمان نیاز با استفاده از ای‌ جکس بار گذاری می‌ شوند.

هدف طراحی وب سایت تک صفحه ای این بود که یک تجربه کاربری مانند نرم افزار های دسکتاپ  ایجاد کند که تمامی آیکن و عناصر آن قابل دسترس باشند. امروزه بیشتر متخصصان طراحی وب به دنبال راهی هستند که بتوانند تجربه کاربری سایت را بالا ببرند و از این رو وب سایت های تک صفحه مورد علاقه بیشتر آن ها قرار گرفته است.

همان طور که می دانید وب سایت ها امروزه به صورت تک صفحه ای یا چند صفحه ای طراحی می شوند. این که چگونه طراحی شود بستگی به نوع کاربری کاربر دارد. البته در ایران اکثر وب سایت ها به صورت چند صفحه ای هستند و آن هایی هم که دارای یک صفحه می باشند بیشتر حالت شخصی و صرفاً معرفی خودشان را دارند. در دوره آموزشی  Single-Page Application with ASP.NET & jQuery Hands-On با آموزش طراحی اپ های تک صفحه ای با ای اس پی دات نت و جی کوئری آشنا می شوید.

سرفصل های دوره آموزشی Single-Page Application with ASP.NET & jQuery Hands-On:

۱- مقدمه، نظریه و ابزار
۲- ساختن قسمت جلویی – HTML، CSS و jQuery
۳- اضافه کردن سرویس وب – ASP.NET Web API
۴- تداوم با چارچوب Entity
۵- انتشار

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 506 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید