The Art of Japanese Life

 

مستند هنر زندگی ژاپنی The Art of Japanese Life 2017 یک مستند زیبا و دیدنی است و در مورد سفر جیمز فاکس به ژاپن و تحقیق در مورد فرهنگ این کشور می باشد. فرهنگی که از شرق برآمده است و از طریق ملل مختلفی که در ژاپن حضور دارند به خوبی نقل می شود. شما می توانید تا ارتباط بین فرهنگ ژاپنی و طبیعت شگفت انگیز این کشور را مشاهده کرده و در شکل گیری پاسخ های خود نیز نقش بسیاری را نظاره گر باشید.

پاسخ های خلاقانه ای در این راستا انتظار شما را می کشند و می توانید ادیان بزرگی که در ژاپن می باشد را نیز مشاهده نمایید. ادیانی که به صورت معاصر هنوز نیز وجود دارند و سفر جیمز می تواند بسیاری از آن ها را برای شما معرفی کند. همچنین محتویات این سفر به چند بخش تقسیم می شود و به طور کامل اطلاعاتی از آن ها را جمع آوری می کند.

قسمت ۱ طبیعت : سفر جیمز از طریق جنگل های کوهستانی ژاپن صورت می گیرد و از باغ های سنتی آن شگفت زده می شود و بونسای قرن ها را تحسین می کند تا ارتباط بین فرهنگ ژاپنی و محیط طبیعی را بررسی کند.

قسمت ۲ شهرها : او تحقیق می کند که چگونه زندگی هنری سه شهر ژاپن نگرش های کشور را نسبت به گذشته و حال، شرق و غرب شکل می دهد و به ایجاد ایده خود در ژاپن کمک کرده است.

قسمت ۳ خانه : راجب معماری و سبک زندگی آن ها در خانه است که اطلاعاتی را درباره آن ها مشاهده می کنید. با دانلود این مستند به شهر های ژاپن سفر می کنید و می توانید تغییراتی که نسبت به گذشته داشته را مشاهده  کنید از معماری مدرنیته گرفته تا شهر های سنتی که به همان حال واگذار شده اند.

مشخصات مستند : 

عنوان مستند: BBC The Art of Japanese Life 2017 – هنر زندگی ژاپنی

زبان: انگلیسی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 757 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center