بازی شبیه ساز دزد

بازی شبیه ساز دزد Thief Simulator برای کامپیوتر،یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک شبیه سازی، استراتژیک، ماجراجویی، اکشن، جنایی، اول شخص، تک نفره، کمدی و جهان باز می باشد که توسط شرکت PlayWay S.A. در نوامبر سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شده است. این بازی به علت داشتن صحنه های خشن برای افراد زیر ۱۲ سال مناسب نمی باشد. منظور از جهان باز در این بازی به این معنا است که نقشه و گیم پلی قرار گرفته در بازی محدود نبوده و شما می توانید به هر نقطه از بازی که می خواهید سفر کنید.

در داستان این بازی آمده است که: یک بازی جذاب و سرگرم کننده که خالقان آن سعی کرده اند تا شما را به عنوان یک دزد در شرایط دشواری قرار دهند. در طول این بازی شما باید در مراحل مختلف درست به دزدی زده و اشیا مورد نظر را به سرقت ببرید. هریک از مراحل دارای داستان مخصوص به خود بوده و شما را در شرایطی مختلف قرار خواهد داد.

ویژگی های کلیدی بازی شبیه ساز دزد Thief Simulator :

  • هنگام دزدی از یک مکان شما باید با دقت به تمام گوشه و کنار آن محل دقت کنید تا بتوانید از اشیای داخل بازی به نفع خود استفاده کنید. به عنوان مثال در برخی مراحل، با استفاده از دیگر اشیا می توانید بسیار سریع تر درب های قفل شده را باز کنید و برای این کار زحمت زیادی نکشید.
  • در تمام مراحل انجام بازی باید حواستان به همه چیز باشد. در برخی از مراحل امکان دارد خانه مورد نظر خالی از سکنه نباش. در این صورت شما باید در یک مکان قایم شده تا فرد مورد نظر از گشتن به دنبال شما دست بردارد. بعد از این اتفاق می توانید به کار خود ادامه دهید و یا هرچه سریع تر محل مورد نظر را ترک کرده و به سرعت فرار کنید.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 622 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center