آموزش توسعه وب همراه با ساخت ۵ وب سایت Udemy Complete Web Development Course + Building 5 Websites یک آموزش کاملاً کاربردی و دقیق در زمینه ی برنامه نویسی و طراحی وب است که در این دوره شما توسعه کامل وب را از ابتدا یاد خواهید گرفت به علاوه ما ۵ وب سایت را ایجاد خواهیم کرد. پس از یادگیری این دوره، شما قادر خواهید بود به عنوان یک توسعه دهنده وب یا طراح وب کار کنید. در ابتدا HTML5 و CSS3 را آموزش خواهیم داد همانطور که می دانید HTML5 و CSS3 برای ایجاد طرح بندی وب سایت ها استفاده می شوند. HTML5 فقط برای اتصال داده ها در صفحات استفاده می شود و CSS3 برای دادن سبک به صفحات وب ما استفاده می شود.

در آموزش توسعه وب همراه با ساخت ۵ وب سایت Udemy Complete Web Development Course + Building 5 Websites این دوره برای همه نوع از افراد طراحی شده است هر دو گروه یعنی مبتدی و متخصص را شامل می شود در این فیلم آموزشی در ابتدا قسمت های اساسی را برای آن دسته از افرادی که هیچ چیز در مورد زبان ها و برنامه نویسی نمی دانند آموزش خواهد داد سپس چگونگی حرفه ای بودن برای ایجاد پروژه های وب و طراحی آن ها را آموزش می دهد  همچنین تمام این پنج کد منبع پروژه را ارائه می دهم تا بتوانید با کد منبع کار کردن را فرا بگیرید.

طراحان سایت ها برای ساخت صفحاتی که بتوانند توسط مرورگر ها خوانده شوند از زبان های نشانه ای که اکثراً برای ایجاد ساختار از HTML و برای نمایش از CSS هستند استفاده می کنند. در دنیای Web 2.0 زبان های برنامه نویسی دیگر نظیر جاوا اسکریپت، Ruby on Rails، PHP، ASP.net و Perl برای ساخت صفحات سایت ها استفاده می شوند تا تعامل کاربر با سایت بوجود آید.

سرفصل های دوره آموزشی:

۱- معرفی
۲- اصول HTML و HTML5
۳- یادگیری مبانی CSS
۴- css3 را یاد بگیرید
۵- ایجاد پنج پروژه توسعه وب
۶- ایجاد ۱ وب سایت
۷- ایجاد ۲ وب سایت
۸- ایجاد ۳ وب سایت
۹- ایجاد ۴ وب سایت
۱۰- ایجاد ۵ وب سایت

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 392 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center