فنگ شویی

آموزش فنگ شویی Udemy Feng Shui The Easiest Way یک آموزش جامع و کامل در زمینه ی سبک زندگی و سلامتی می باشد در واقع فنگ شویی یا فانگ شویی (Fengshui) فلسفه و هنری باستانی است که سابقه آن به ۳۰۰۰ سال پیش در کشور چین باز می گردد. بر اساس آن هر فضایی دارای انرژی است و با به کارگیری و حفظ تعادل بین اشیا و فضا، سلامتی و خوشبختی برای انسان رقم می خورد. فنگ به معنی باد و شویی به معنای آب است در فرهنگ چینی باد و آب مظهر سلامتی و پاکی است در نتیجه Feng Shui خوب، خوشبختی است و فنگ شویی بد، بدشانسی و بدبختی است.

در Feng Shui باستانی بر اساس شرایط جوی و محیطی زمین هر یک از عناصر پنج‌ گانه را به یکی از جهات جغرافیایی اختصاص می‌ دادند که تا به امروز در کلیه متون Feng Shui به جای خود باقی است جهت‌ های قطب نما نیز در Feng Shui مهم هستند هر جهت (شمال-جنوب-شرق-غرب-شمال شرقی-شمال غربی-جنوب شرقی-جنوب غربی) با یکی از عناصر پنج گانه در ارتباط است و بر هم تأثیر دارند. اساس Feng Shui دیدگاهی است که فلسفه و فنون باستانی چین به جهان دارد بر اساس این دیدگاه، زمین، زنده و منبع انرژی است مهم‌ ترین چیز هایی که باید رعایت کرد، پرهیز از بی نظمی و هرگونه انباشتگی، استفاده از رنگ های مناسب، خطوط منحنی، در نظر گرفتن جهت‌های مناسب است.

در مجموعه ی آموزشی Udemy Feng Shui The Easiest Way شما علاوه بر آشنایی اولیه با فنگ شویی و تاثیرات آن با چگونگی استفاده از قوانین  متناسب با بودجه خود در خانه و محل کار و  همچنین داشتن انرژی مثبت و تاثیر گذاری بر سلامتی، روابط و پیشرفت کاری آموزش خواهید دید.

سر فصل های آموزشی :

  • راه و ورودی خانه/شرکت به عنوان جایی که کامیابی و خوشبختی از آن مکان وارد می شوند
  • اصول اولیه در فنگ شویی
  • بکارگیری ۵ عنصر طبیعت در فنگ شویی
  • فنگ شویی اتاق خواب
  • فنگ شویی حمام، آشپزخانه و اتاق پذیرایی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 786 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید