بدنسازی در خانه

آموزش بدنسازی در خانه ، تمرینات عضلات شکم Udemy The 50 Craziest Ab Exercises You’ve Ever Seen یک آموزش کامل و کاربردی در زمینه ی سلامتی و تناسب اندام است. تناسب‌ اندام یا فیتنس اصطلاحی است در ورزش بدن‌سازی که به معنای هم خوانی اندام بدن چه نسبت به دیگر اندام و چه نسبت به قامت می‌باشد. به طور کلی بدن اگر از لحاظ حجم عضلانی رشد بیش از اندازه کرده باشد از تناسب خود (نسبت به قامت) خارج شده است و باعث نا رضایتی در تناسب اندام می شود.

تناسب اندام یکی از مشکلات خیلی از افراد امروزی است و کوچک کردن شکم یکی دیگر از دغدغه ها می باشد و نیاز به وقت و حوصله زیادی دارد به خصوص اگر نقاطی از شکم نسبت به کاهش چربی مقاوم باشند و به راحتی لاغر نشوند ناحیه ی پایین شکم و پهلو ها دو قسمتی هستند که با ورزش و رژیم غذایی به سختی لاغر می شوند. بعضی افراد روز های متمادی از جدیدترین وسایل لاغری شکم استفاده می کنند در حالی که هیچ کدام از این روش ها برای لاغر کردن شکم موثر نیست. تناسب‌ اندام در جذابیت افراد نقش به سزایی دارد و امروزه همه در تلاش هستند تا بتوانند اندام زیبا و تناسبی فوق العاده داشته باشند.

مربی Jim Peinkofer در مجموعه ویدئو های Udemy The 50 Craziest Ab Exercises You’ve Ever Seen به آموزش تمرینات ساده عضلات شکم می پردازد. یکی از نقاط مثبت این ورزش ها امکان انجام آن ها در منزل و بدون نیاز به تجهیزات گران قیمت است.  مجموعه بدنسازی در خانه حاوی ۵۰ تمرین فوق العاده برای ناحیه شکم است. هرچند ممکن است از قبل با این تمرینات آشنایی داشته باشید و به دلیل دشواری از انجام آن ها سرباز زده باشید اما اکنون با فراگیری شیوه متفاوت و روش های ساده تری به انجام آن ها ترغیب خواهید شد.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 699 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید