مرورگر اینترنت ویوالدی

 

مرورگر اینترنت ویوالدی Vivaldi با نسخه ۲٫۳٫۱۴۴۰٫۴۵ به روز رسانی شد

مرورگر اینترنت ویوالدی Vivaldi یک مرورگر جدید و غنی است که رابط کاربری شبیه اپرا را با یک پلتفرم منبع باز کروم ترکیب می کند. مرورگر اینترنت ویوالدی Vivaldi در بسیاری جهات مشابه مرورگر اپرا است. برخی ویژگی های خیلی باحال وجود دارند که خوب هستند، مانند رابط کاربری که وقتی شما بین سایت ها حرکت می کنید، برای مطابقت با رنگ غالب صفحه، رنگ ها را کم کم محو می کند. گذشته از افکت های بسیار جالب، مرورگر بطور واضح و صریح با قدرتی که کاربران در ذهن دارند طراحی شده است، همانطور که ابزار دستورات سریع نشان می دهد. این امر به کاربران کمک می کند تا دستورات را جستجو و یا در بسیاری شیوه های مشابه با ویژگی نورافکن OS X اجرا کنند. 

مرورگر اینترنت ویوالدی Vivaldi از مرور وب با حرکات ماوس و رابط “سرعت شماره گیری” همیشه آشنا پشتیبانی می کند. که تب های مورد علاقه شما را روی صفحه تب جدید که یک ویژگی فوق العاده و قدیمی است نشان می دهد. این ویژگی در مرورگر وب جدید ارائه می شود.

ویژگی های کلیدی :

  • دستورات سریع.
  • دسته های تب.
  • یادداشت ها.
  • رابط تطبیقی.
  • هدایت و راهبری فضایی.

طرح بندی مرورگر اینترنت ویوالدی Vivaldi نیز عالی بنظر می رسد. در داخل نوار ابزار سمت چپ منوی بوک مارک است که منوی بوک مارک ها و دانلودها و همچنین یک ابزار یادداشت است. گزینه های بسیاری اینجا قرار داده شده، با این حال رابط همه بهم ریختگی ها را مدیریت می کند اما نه بطور محسوس. آیتم ها در مکان های منطقی قرار داده شده و کوچک و خارج از مسیر نگه داشته می شوند، که یک احساس پاک و تازه به شما می دهد.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 587 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید