وست‌ ورلد

 

قسمت ۴ تا ۸ فصل دوم سریال Westworld اضافه شد

سریال وست‌ ورلد Westworld 2018 یک سریال تلویزیونی علمی تخیلی راز آلود و وسترن آمریکایی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی ریچارد جویس لوئیس و نوشته شده توسط جاناتان نولان و لیزا جوی براساس فیلمی به همین نام در سال ۱۹۷۳ (نوشته و کارگردانی شده توسط مایکل کرایتون) و به میزان کمتر دنباله Futureworld 1976 است. این فلیم در یک پارک تفریحی، تخیلی و از نظر تکنولوژیکی پیشرفته به نام Westworld اتفاق می افتد که جمعیت آن “میزبانان” اندرویدی هستند.

در سریال وست‌ ورلد Westworld 2018 در آینده ای نامعلوم، Westworld، یکی از شش پارک گاه متعلق به شرکت Delos Inc. به مهمانان اجازه می دهد که غرب قدیمی آمریکایی را در محیطی پر از “میزبان” تجربه کنند، اندرویدهای برنامه ریزی شده برای برآورده کردن خواسته هر مهمان. میزبان ها یک مجموعه از پیش تعریف شده از روایت های درهم آمیخته را دنبال می کنند اما توانایی انحراف از این روایت ها را براساس تعاملاتشان با مهمانان دارند. میزبانان هر روز خود را دوباره تکرار می کنند – خاطراتشان از روز قبل پاک می شود – تا زمانی که برای استفاده در روایات دیگر بازنویسی یا جایگزین شوند. برای امنیت مهمان، میزبانان قادر به آسیب رساندن به هیچ چیز زنده ای نیستند؛ این امر اجازه می دهد مهمانان بدون کیفر و پاداش تعامل نامحدودی با میزبانان داشته باشند، از جمله قتل صوری. کارکنان واقع در تسهیلات زیرزمینی وسیع، بر پارک نظارت می کنند، روایات جدیدی را ایجاد، و در صورت لزوم میزبانان را تعمیر می کنند …

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های مرموز و تخیلی هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم زیبا و مهیج را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 661 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center