WinExt Batch Operator

نرم افزار انجام عملیات گروهی روی فایل ها و فولدر ها WinExt Batch Operator Enterprise برای کامپیوتر، یک نرم افزار مفید و کاربردی است که هدف آن کار بر روی فایل ها و فولدر های سیستم های کامپیوتری و ویرایش آن ها به صورت گروهی می باشد. این نرم افزار توسط شرکت TriSun Software برای کامپیوتر به بازار عرضه شده است.

در توضیح این نرم افزار آمده است که: یک نرم افزار مفید و کاربردی است که هدف آن انجام عملیات و کار های مختلف بر روی فایل ها و فولدر های مختلف به صورت گروهی می باشد. این نرم افزار به کاربران کمک می کند تا بتوانید فایل های غیر ضرور خود را حذف نمایید، و یا ویژگی های داخلی فایل ها و فولدر ها را تغییر دهید.

همچنین می توانید با استفاده از این نرم افزار فایل ها یا فولدر ها را به صورت گروهی کپی(Copy) کرده، به مسیر دیگری جابجا (Move) کنید یا تغییر نام (Rename) دهید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار عملیات گروهی روی فایل ها و فولدر ها WinExt :

  • رابط کاربری قرار گرفته در نرم افزار بسیار ساده و کاربردی بوده و ابزار موجود در آن باعث می شود تمام نیاز های شما با تنها یک یا چند کلیک به سرانجام می رسد.
  • با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل ها را به سادگی به سطل آشغال منتقل کرده و یا آن ها را به طور کامل از سیستم خود حذف نمایید.
  • با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل ها و فولدر ها را به صورت گروهی و از مکان های مختلف کامپیوتر به مکانی دیگر منتقل نمایید.
  • با استفاده از این نرم افزار می توانید ویژگی های مربوط به فایل ها / فولدر های انتخاب شده مانند خواص Read-only، حالت پنهان (Hidden) و … را به طور گروهی برای فایل های مورد نظر خود تغییر دهید.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 143 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center